Kategoriler

TESTER PARFÜM NEDİR?

TESTER PARFÜM NEDİR?

                           TESTER PARFÜM NEDİR ?

 

                     Tester parfümler, orjinal parfümlerin numuneleridir. Parfüm üreticisi firmalar tarafından parfümerilere verilen, müşterilerin parfümü satın almadan önce kokusunu deneyebilecekleri numunelerdir. Tester Parfüm = Orijinal Parfüm diyebiliriz.

             GERÇEK TESTER PARFÜM SAHTESİNDEN NASIL AYIRT EDİLİR?

                     Gerçek tester parfümler orijinal parfüm kutularında değil tester parfümler için özel olarak hazırlanmış tester kutusunda olur ve bu kutular orjinal parfüm kutularına göre daha basit ve sade olurlar.

                    Tester parfüm kutularının üzerinde tester, testeur, demoware, demonstrasyon testeur, not for sale (satılık değildir) gibi yazılar bulunur. Parfüm markalarına göre kutuların üzerinde yazılan yazılar değişkendir.

                    Tester parfümlerin şişesi tester olmayan orjinal parfümlerin şişeleri ile aynıdır, şişede bir fark göremezsiniz. Sadece şişe üzerinde veya alt kısmındaki etiketlerinde aynen kutunun üzerindeki gibi tester olduğunu belirten yazılar yazar.

                    Tester parfüm şişelerinin bir kısmı kapaklı bir kısmı da kapaksız olurlar ve bu durum parfüm markasına göre değişir. 
Bazı parfüm üreticisi firmalar tester parfümlerin şişelerini kapaksız olarak dağıtıyorlar ve bazıları ise kapaklı ama şunu söyleyebiliriz bir parfümün tester ürünü bir yerde kapaklı ise başka bir yerde kapaksız olamaz, bu durumda birinden biri sahtedir.

          ORJİNAL TESTER PARFÜMÜ NEREDE BULACAĞIZ VE NASIL ALACAĞIZ?

                  Orjinal tester parfümler parfümerilerde satılamaz çünkü parfümerilere dağıtıcı firmalar tarafından test ettirmeleri için ücretsiz olarak verildiği için bu tester parfümleri satma yetkileri yoktur.

                Tester parfümleri bildiğiniz ve güvenilir olduğunu düşündüğünüz ve istediğiniz zaman size kolayca ücret iadesi yapacak yerlerden almayı tercih etmelisiniz.

                             Herhangi bir problemde parfümü iade edip, paranızı geri alabilirsiniz

                                                                                   www.dahauygunal.com

Bu kategoride henüz ürün Yok.